PL EN

Bussiness Development Magager

Osoba odpowiedzialna za rozwój kolejnych oddziałów spółek grupy i działów handlowych.

Obowiązki:

  •  zarządzanie działem sprzedaży w skład którego wchodzą handlowcy mobilni jak i stacjonarni
  •  prowadzenie systemu motywacyjnego
  •  raportowanie oraz wyznaczanie celów sprzedaży wraz z ich realizacją
  •  budowa działu sprzedaży przez internet
  •  prowadzenie działu marketingu
  •  prowadzenie dużych projektów, w których potrzebne są umiejętności negocjacyjne
  •  rozwój rynków, zarówno w Polsce jak i zagranicą

Wymagania:

  •  doświadczenie w pracy zespołowej i kierowaniu projektami
  •  zarządzanie zespołem przynajmniej 10 sprzedawców (najlepiej mobilnych i stacjonarnych)
  •  samodzielność i dobra organizacja pracy
  •  doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  doświadczenie na rynku usług
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  •  dokładność i zaangażowanie
  •  prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  •  ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •  zatrudnienie na podstawie kontraktu
  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  interesujący pakiet benefitów
  •  udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań